Kaire

Kaire pakub SIM Salongis klassikalist maniküüri ja pediküüri. Maniküürijana alustas ta 1996. aastal ning 2014. aastal läbis ta Tradehouse’i õppekeskuses pediküüri kursused. SIM Salongi kollektiiviga liitus ta 2020. aasta kevadel.

Kaire juurde on oodatud nii mehed kui naised, lastest pensionärideni. Ta on truu klassikalisele maniküürile, sest seda pakutakse üha vähem, kuid nõudlus on suur. Tema spetsialiteet on eeskätt kesk- ja vanemaealised, kel on rohkem jalamuresid ning tava- ja geellakiga värvimisele lisaks on tal oskused ja teadmised konnasilmade eemaldamiseks, sissekasvanud küünenurkadega tegelemiseks ning vajadusel oskab ta suunata jalaravi kliinikusse.

Kaire pakub võimalust ka kulmude ja ripsmete värvimisele, et klient saaks soovitud teenused võimalikult mugavalt ja vähese vaevaga.

Ta on rõõmsameelse olekuga usaldusväärne ning lahendustele orienteeritud iluteenindaja. Ta on hea kuulaja, kuid armastab ka lobiseda. Hea tulemus pakub rõõmu ja rahulolu nii talle kui klientidele.

Vabal ajal meeldib Kairele aega veeta pere ja sõpradega. Talle meeldib lugeda, käsitööd teha, kokata ning natukene aias nokitseda. Looduse ilus naudib ta jalutuskäikudel ning Eestis reisides. Kairelt võib küsida põnevaid küpsetiste- ja hoidisteretsepte ning küsida viimaste teatri- ja kontserdielamuste kohta.