Meil on hea meel teatada, et pikaajalise kogemusega Brasiilia bikiini depilatsiooni kabinet "Natalja" avas uksed ka Tallinnas, Sim Salongis.

SPA DEPILATSIOON – UUS TASE JA VEELGI PAREM TULEMUS


Alexandria suhkrupasta on naturaalne ja mõnusa leige temperatuuriga. Spetsiaalne käsimeetod eemaldab karvad õrnalt ja võtab ära isegi 2mm karvakesed. Selline depilatsioon ei ärrita nahka ja tulemus kestab kauem.

ILUS JA HOOLITSETUD

Sile nahk teeb naise kauniks. Pärast karvaeemaldust tunneb naine end hoolitsetult, kasvab enesehinnang. Depilatsioon on lihtne karvade eemaldamise viis. See on kergesti kättesaadav ja üks soodsamaid meetodeid. Karvu võib eemaldada kätelt, jalgadelt, näolt, kaenlaalustelt või bikiinipiirkonnast.

DEPILATSIOONI TULEMUS KESTAB 3 NÄDALAT

Paljud naised valivad raseerimise asemel depilatsiooni. Üks põhjuseid on see, et kui raseerimise tulemus püsib 2-3 päeva, siis depilatsiooni tulemus kestab keskmiselt 3 nädalat (bikiinipiirkonnas 2-3, jalgadel 3-4 nädalat).

Pärast raseerimist tungivad tugevamate karvade puhul otsad välja juba järgmisel päeval ja saavutatud efekt ongi kadunud. Seepärast peab tulemuse uuesti saavutamiseks taas raseerima, kuid sagedane raseerimine tekitab jällegi nahaärritust. Nii ongi nokk kinni, saba lahti – kas karvaotsad või ärritatud nahk.

Depilatsioonil eemaldatakse karv koos juurega ja siis jääb nahk ilus ja sile. Kui teha depilatsiooni regulaarselt, siis jääb karvu vähemaks ja needki jäävad õhemaks (väheneb karvade hulk ja nende tugevus).

DEPILATSIOONI POLE VAJA KARTA

Mõned inimesed kardavad, et depilatsioon on hirmus valus. Tegelikult, kui kasutada professionaalseid  tehnikaid, siis võib valutunde viia miinimumini. Natalja on 25-aastase depileerimise kogemuse ja meditsiinilise taustaga, see tõstab oluliselt teenuse usaldusväärsust. Kliendid on alati öelnud, et polnud nii valus, kui nad arvasid.

BRONEERI NENDE JUURDE AEG. VAJUTA SIIA
TELEFON +372 53735630